جستجوی مطالب
مطالب پیشنهادی

قیمت قابلمه گرانیتی در بازار چقدر است؟

توسط 1258

اختلاف قیمت سرویس قابلمه گرانیتی آلمانی، یونیک، ایرانی و ... چقدر است؟

چه عواملی روی این اختلاف قیمت ها تاثیر گذار هستند؟

آیا گران بودن قابلمه گرانیتی می تواند مدرکی برای بهتر بودن برند و مرغوبیت کالا باشد؟

و سوالات مشابه دیگر در رابطه با قیمت سرویس قابلمه های گرانیتی

همه ما در مورد مرغوبیت قابلمه های گرانیتی کم و بیش اطلاعاتی داریم، اما اختلاف قیمت بین سرویس های مختلف قابلمه گرانیتی حین خرید، حجم زیادی از افراد را سردرگم می کند. در این مطلب با شیک و تک همراه باشید تا با قیمت انواع سرویس قابلمه گرانیتی خارجی و ایرانی و دلیل این اختلاف قیمت ها آشنا شوید.

قیمت قابلمه گرانیتی

قیمت انواع سرویس قابلمه گرانیتی

قیمت سرویس قابلمه های سرامیکی از 800 هزار تومان تا حدود 5 میلیون تومان متغیر است.

در ادامه به عواملی که باعث ایجاد این تفاوت قیمت می شود اشاره خواهیم کرد.

قیمت برخی از سرویس های قابلمه گرانیتی به شرح زیر می باشد:

سرویس قابلمه گرانیتی 8 پارچه کاندید: 860 هزار تومان

سرویس 9 پارچه قابلمه گرانیتی (BVK): 990 هزار تومان

سرویس 12 پارچه قابلمه گرانیتی نالینو: 980 هزار تومان

این مطلب را از دست ندهید: قابلمه گراانیتی بخرم یا سرامیکی؟!

سرویس قابلمه گرانیتی 22 پارچه دلمونتی: 2 میلیون و 300 هزار تومان

سرویس 20 پارچه قابلمه گرانیتی جی فی نی: 2 میلیون و 950 هزار تومان

سرویس قابلمه 7 پارچه کاراجا: 3 میلیون و 700 هزار تومان

سرویس قابلمه 14 پارچه تمام گرانیت ویوا: 4 میلیون و 720 هزار تومان

سرویس قابلمه 15 پارچه یونیک: 1 میلیون و 450 هزار تومان

قیمت سرویس قابلمه گرانیتی

چرا قیمت سرویس قابلمه گرانیتی ها متفاوت است؟!

قابلمه های گرانیتی جدیدترین نسل ظروف پخت و پز هستند و پوشش گرانیتی قابلیت های ویژه ای برای این ظروف به وجود آورده است، تا حدی که به جرأت می توان گفت این قابلمه ها هم از لحاظ پخت و پز و هم از لحاظ بهداشتی به مراتب بهتر از قابلمه های چدنی، سرامیک، استیل هستند.

این مطلب را از دست ندهید: بهترین مارک سرویس قابلمه سرامیکی چیست؟

البته توجه داشته باشید که هر قابلمه گرانیتی لزوماً کیفیت مناسبی ندارد. زیرا علاوه بر پوشش گرانیت طبیعی، جنس دسته، جنس درب، سایز استاندارد تأثیر مستقیمی روی مرغوبیت و در نتیجه قیمت این کالا می گذارند.

قیمت قابلمه گرانیتی آلمای

پوشش گرانیتی

پوشش گرانیت تلفیقی از تفلون و سرامیک است، به همین خاطر مقاومت بسیار بالایی در برابر آسیب و خراشیدگی دارد. البته این مقاومت به خاطر دانه های پراکنده سرامیک در لابه لای پوشش تفلون می باشد، در نتیجه هر چه تعداد دانه های سرامیکی بیشتر باشد، پوشش گرانیت دارای مقاومت بیشتری است.

جنس دسته

جنس دسته از عواملی است که تأثیر واضحی بر کیفیت و قیمت سرویس قابلمه گرانیتی می گذارد. قابلمه گرانیتی یک تکه ( یعنی دسته قابلمه از خود قابلمه بوده و بصورت یک تکه به آن متصل شده باشد) دارای بهترین جنس دسته است، چرا که این دسته ها در برابر هر گونه ضربه و حرارتی مقاوم هستند.

قیمت قابلمه گرانیتی یونیک

جنس درب قابلمه و تابه گرانیتی

قابلمه های گرانیتی مختلف سرهای مختلفی دارند. استیل، ترکیب استیل و پیرکس، پیرکس با لبه استیل و پیرکس با لبه سیلیکونی جزء متداول ترین درب ها برای این ظروف هستند. اما مناسب ترین درب برای قابلمه های گرانیتی سرهای پیرکس با لبه های سیلیکونی می باشد، زیرا حلقه سیلیکونی دور درب از ایجاد هر گونه خط و خش هنگام گذاشتن و برداشتن درب قابلمه جلوگیری می کند و طول عمر این قابلمه ها را افزایش می دهد.

این مطلب را از دست ندهید: لیست خرید وسایل ضروری جهیزیه آشپزخانه

سایز قابلمه

سایز قابلمه را بر اساس قطر آن عنوان می کنند، این سایز از 18 تا 32 سانتی متر متغیر است. به عنوان مثال قابلمه با سایز 32 مناسب طبخ غذا برای 15 نفر است. هر سرویس قابلمه تعداد مشخصی قابلمه با سایز های مختلف دارد، اما هیچ سرویسی تمام سایز ها را ندارد. بنابراین به راحتی می توان فهمید که وجود قابلمه و تابه با سایز بزرگ تر، قیمت سرویس قابلمه گرانیتی را بالاتر می برد.

قیمت قابلمه گرانیتی هفت پارچه

چند پارچه؟!

احتمالاً زمانی که به دنبال خرید قابلمه گرانیتی هستید عباراتی مانند 20 پارچه، 24 پارچه و غیره از زبان فروشندگان مختلف برای شما تکرار می شود. تعداد پارچه های یک سرویس قابلمه به تعداد قابلمه ها، تابه ها، سرهای قابلمه و تابه ها، ماهی تابه رژیمی و برخی از محصولات حاشیه ای مانند سرویس ملاقه و کفگیر، مرغ سرخ کن، ماهی پز و غیره مربوط می شود. مسلماً هر چه تعداد پارچه های یک سرویس بیشتر باشد قیمت محصول هم بالاتر می رود.

مارک قابلمه

هیچ گاه یک مارک به سادگی تبدیل به یک برند نمی شود! برای رسیدن به این مرحله رعایت استاندارد های خاص و تولید کالاها با کیفیت جهانی لازم است. بنابراین بسیار طبیعی است که قیمت سرویس قابلمه گرانیتی با یک برند معتبر و معروف بیشتر از یک سرویس قابلمه با برندی نامطمئن و ناآشنا باشد.

قیمت قابلمه گرانیتی mgs

قابلمه گرانیتی ایرانی یا خارجی

معمولاً بین کالاهای خارجی و ایرانی اختلاف قیمت فاحشی وجود دارد و کالاهای خارجی دارای قیمت های بیشتری نسبت به کالاهای ایرانی هستند. البته همیشه این اختلاف قیمت به بهتر بودن جنس و کیفیت محصول مربوط نمی شود. بلکه عواملی مانند هزینه گمرگ، هزینه باربری، سود تاجر، نوسانات نرخ ارز  و سایر موارد جزء هزینه هایی هستند که بر روی نرخ یک کالای خارجی افزوده می شود. در صورتی که در برخی از کالاها برندهای ایرانی بسیار مرغوبی داریم. بنابراین بهتر است حین خرید قابلمه گرانیتی موارد گفته شده را در یک قابلمه ایرانی و یک قابلمه خارجی بررسی و سپس انتخاب کنید.

محصولات پیشنهادی
1٬094٬000 ‎تومان
سرویس قابلمه 9پارچه دارای پنج ظرف شامل: یک عدد قابلمه 4نفره سایز 20 همراه با درپوش، یک عدد قابلمه 6نفره سایز 24 همراه با درپوش، یک عدد قابلمه 8نفره سایز 28 همراه با درپوشريال یک عدد تابه دربدار سایز 28، یک عدد...
2٬480٬000 ‎تومان
سرویس قابلمه 30 پارچه دارای 9 ظرف جنس آلومینیوم دایکاست جنس رویه گرانیت کشور سازنده ایران 4 لایه ضخامت پوشش 45m دارای خروجی بخار دسته همجنس بدنه درب پیرکس کفی ضخیم 5 میلی متر قابلیت طبخ با روغن کم شامل...
1٬290٬000 ‎تومان
سرویس قابلمه 10 پارچه دارای 5 ظرف جنس آلومینیوم دایکاست جنس رویه بایوگرانیت کشور سازنده ایران 4 لایه ضخامت پوشش 45m دارای خروجی بخار دسته همجنس بدنه درب پیرکس کفی ضخیم 5 میلی متر قابلیت طبخ با روغن...
1٬420٬000 ‎تومان
سرویس قابلمه 19 پارچه دارای 6 ظرف جنس آلومینیوم دایکاست جنس رویه گرانیت کشور سازنده ایران 4 لایه ضخامت پوشش 45m دارای خروجی بخار دسته همجنس بدنه درب پیرکس کفی ضخیم 5 میلی متر قابلیت طبخ با روغن کم شامل...
2٬480٬000 ‎تومان
سرویس قابلمه 30 پارچه دارای 9 ظرف جنس آلومینیوم دایکاست جنس رویه گرانیت کشور سازنده ایران 4 لایه ضخامت پوشش 45m دارای خروجی بخار دسته همجنس بدنه درب پیرکس کفی ضخیم 5 میلی متر قابلیت طبخ با روغن کم شامل...
1٬094٬000 ‎تومان
سرویس قابلمه 9پارچه دارای پنج ظرف شامل: یک عدد قابلمه 4نفره سایز 20 همراه با درپوش، یک عدد قابلمه 6نفره سایز 24 همراه با درپوش، یک عدد قابلمه 8نفره سایز 28 همراه با درپوشريال یک عدد تابه دربدار سایز 28، یک عدد...
مطالب پیشنهادی
نظرتان را درج کنید
پاسخ دهید

منو

راهنما

تنظیمات

برای استفاده از لیست علاقه مندی ها به صورت رایگان یک حساب کاربری ایجاد کنید.

ورود