جستجوی مطالب
مطالب پیشنهادی

میز ناهار خوری تاشو آری یا خیر؟!

توسط 38543
پسندیدن1

حتماً شما هم مدل های مختلفی از میز ناهار خوری تاشو را دیده اید و با ساختار متفاوت این میز ها هم آشنا شده اید. احتمالاًً در مورد اینکه آن ها انعطاف پذیری و کارایی بسیاری هم دارند چیز هایی شنیده باشید. اما از آنجایی که این میز ها مدرن ترین میز ها بوده و به تازگی وارد بازار شده اند اغلب افراد در مورد تمامی قابلیت ها، مزایا و حتی معایب آن ها چیز زیادی نمی دانند. به همین خاطر شیک و تک سعی دارد در این مطلب اطلاعات کاملی در مورد انواع میزهای ناهار خوری تاشو عنوان و تکلیف شما را برای خریدن یا نخریدن این محصول روشن کند.

میز ناهارخوری نقلی

فواید میز ناهار خوری تاشو

کوچک شدن خانه ها و کم شدن فضا منزل، واقعیتی است که همه ما با تمام وجود آن را لمس می کنیم. در چنین شرایطی چاره چیست؟ آیا باید از خیر تمام عناصری که علاوه بر زیبایی، راحتی ما را فراهم می کنند، بگذریم؟

خوشبختانه یکی از توانایی های بالقوه انسان ها تطابق با شرایط مختلف است. بنابراین حالا که نمی توانیم جلوی کوچک شدن خانه ها را بگیریم، باید از راه های دیگری وارد شویم.

این مطلب را از دست ندهید: فوت و فن های خرید میز ناهار خوری

ساخت میز های تاشو به عنوان یک ترفند هوشمندانه، برای مدیریت فضا می تواند یکی از این راه ها باشد. چراکه اصلی ترین ویژگی میزهای تاشو در عملکرد شان است، آن ها می توانند در هر لحظه تجریه یا هموار شوند و قابلیت بسیار بالایی در سازگاری با فضاهای کم دارند. از این رو به راحتی می توان از آن ها در خانه، خوابگاه، محل کار و هر نوع فضایی استفاده کرد.

با اضافه شدن یک میز ناهار خوری تاشو به خانه، علاوه بر اینکه شما می توانید از مزایای وجود یک میز ناهار خوری لذت ببرید، با جمع کردن کامل آن در مواقعی که به آن نیاز ندارید می توانید فضای بصری بازتری را خلق کنید.

میز ناهارخوری تاشو دیواری

اغلب میز های تاشو بسیار سبک هستند و جا به جا کردن آن ها به راحتی میسر است. علاوه بر این با وجود کیفیت و قابلیت های بسیار بالا قیمت مناسبی هم دارند.

در صورتی که میز ناهار خوری تاشو انتخابی شما کوچک و دارای قابلیت تا شدن پایه در سایزهای مختلف است، می توانید از این میز به عنوان میز بازی کودکان یا میز ناهار خوری سالمندان در حالت نشسته بر روی زمین و حتی میز تحریر استفاده کنید.

اگر استراحت کردن یا جمع شدن و دورهمی گرفتن در بالکن و حیاط برای شما لذت بخش است، می توانید از یک میز ناهار خوری تاشو برای افزایش این لذت و آرامش و حتی ایجاد فضایی مجلل بهره بگیرید. جنس و کیفیت اغلب میز های تاشو برای محیط های مختلف از جمله فضاهای باز مناسب است.

این مطلب را از دست ندهید: میز ناهارخوری گرد یا مربع

یک میز تاشوی دیواری این قابلیت را دارد که در کنار دیوار به صورت نیمه به حالت کنسولی مورد استفاده قرار بگیرد. این حالت علاوه بر اینکه دکوری شبیه کافه ایجاد می کند، حس متفاوتی را به اعضای خانواده انتقال می دهد.

اگر میز های تاشو با صندلی های تاشو همراه شوند، به راحتی می توانید بعد از استفاده تمامی آن ها را جمع و در یک فضای بسیار کوچک جای دهید.

میز های ناهار خوری تاشو سرمایه گذاری عاقلانه ای برای هر نوع کسب و کار مربوط به غذا یا پذیرایی از مهمانان در فضاهای کوچک و متوسط است.

در کل یک میز ناهار خوری تاشو یک میز جمع و جور، پایدار و با دوام است که می تواند به روش های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد.

میز ناهارخوری تاشو استقبال

انواع میز ناهار خوری تاشو

امروزه میز ناهار خوی های تاشو در دو نوع دیواری و معمولی در سایز ها، رنگ ها و به صورت چوبی، فلزی، پلاستیکی و ترکیب چوب و فلز در بازار موجود می باشد. شما می توانید با توجه به بودجه، سلیقه، مقدار فضا و نوع دکوراسیون خود به راحتی نمونه مناسبی از این میز ها را انتخاب کنید.

کدام شکل از میز ناهار خوری های تاشو برای شما بهتر است؟

با آنکه انتخاب شکل میز ناهار خوری کاملاً سلیقه ای است ، اما باز هم توجه به برخی از نکات می تواند کمک کند تا شما انتخاب بهتری داشته باشید. اصلی ترین ترفند برای انتخاب شکل میز ناهار خوری توجه به نوع کاربرد و انتظار شما از میز می باشد. اگر جز خانواده هایی هستید که عادت دارند همه صحبت های خود را سر میز انجام دهند بهتر است میز ناهارخوری گرد و چنانچه می خواهید یک میز تاشو برای پذیرایی از مهمان هایتان تهیه کنید بهتر است نوع مستطیلی آن را انتخاب کنید.

میز ناهارخوری تاشو 8 نفره

مهمترین نکات در خرید میز ناهار خوری تاشو

از آنجا که میز های تاشو برای استفاده دائمی طراحی شده اند، لازم است هنگام خرید میز ناهار خوری تاشو به اتصال دهنده ها توجه کنید. کیفیت اتصال دهنده ها تضمین دوام این میز ها در زمان استفاده هستند.

این مطلب را از دست ندهید: در انتخاب ابعاد درست میز ناهارخوری دچار اشتباه نشوید

حتی الامکان از خرید میزهای بی کیفیت و ارزان قیمت خود داری کنید. زیرا در ساخت این میز ها به جای استفاده از دوخت چوب و میخ های منظم، تنها از چسب چوب برای وصل کردن پایه ها به میز استفاده شده همچنین نابرابر بودن فاصله پایه ها در میز های تاشو دلیل دیگری برای درست نبودن ساختار میز می باشد و وجود چنین مواردی، دوام میز شما را به شدت کاهش می دهد.

قیمت میز ناهارخوری تاشو دیواری 

فرق میز های تاشو با میز های تبدیل شونده

بسیاری از افراد میز های تبدیلی یا بزرگ شونده را هم در زمره میز های تاشو دسته بندی می کنند. حال آنکه منظور یک فرد حرفه ای و صاحب نظر در این زمینه در مورد میز تاشو، میزی است که به صورت کامل جمع یا بسته می شود. در حالی که میز های تبدیلی به طور کامل این توانایی را ندارند. قسمتی از این میز ها همیشه پا برجا هستند و در صورت نیاز قسمت تا شدن این میز ها باز و میز از حالت کوچک به حالتی بزرگ تر تبدیل می شود.

میز ناهارخوری تاشو با صندلی تاشو

معایب میز ناهار خوری های تاشو

اگر جزء آن دسته از افراد هستید که به دنبال کنده کاری، منبت کاری یا نقش های مختلف بر روی میز ناهار خوری هستند، میز های تاشو نمی توانند خواسته شما را برآورده کنند.

میز های ناهار خوری تاشو به راحتی نمی توانند با انواع مبلمان، خصوصاً مبل های تمام پارچه ای ست شوند.

معمولاًً درزها و خط های تا در مرکز میز قرار می گیرند و اگر اصرار به انداختن رومیزی بر روی این میز ها دارید، در صورت نازک بودن رو میزی ممکن است این خط ها کمی نمایان شوند.

 چنانچه به دنبال خرید یک میز ناهار خوری تاشو هستید، پیشنهاد می کنم سری به بخش میز ناهار خوری های فروشگاه شیک و تک زده و انواع مختلف و با کیفیتی از این میز های پر کاربرد را مشاهده کنید.

خرید میز ناهارخوری تاشو از شیک و تک

محصولات پیشنهادی
(0)
‎تومان6,157,200
کالای ساختنی
تبدیل میز دو نفره به 4 نفره قابل تاشدن از هر دو طرف دارای سه کشوی چوبی سبک و دارای مقاومت بالا جنس چوب نرادروسی(مغزی و رویه تمام چوب) زیبایی بالای کار به دلیل مشهود بودن بافت چوب در کار انسجام بالای کار به دلیل جنس...
(0)
‎تومان6,157,200
کالای ساختنی
تبدیل میز دو نفره به 4 نفره قابل تاشدن از هر دو طرف دارای سه کشوی چوبی سبک و دارای مقاومت بالا جنس چوب نرادروسی(مغزی و رویه تمام چوب) زیبایی بالای کار به دلیل مشهود بودن بافت چوب در کار انسجام بالای کار به دلیل جنس...
(0)
‎تومان6,350,400
کالای ساختنی
میز چوبی تبدیل 4 نفره به 6 نفره تاشو قابل استفاده برای 6 نفر کمجا جنس چوب نراد روسی با بافت طبیعی چوبی دارای یک سال گارانتی محکم و با دوام طراحی شده توسط استادان طراحی دکوراسیون داخلی مناسب فضای باز و داخل منزل مناسب...
(0)
میز تبدیلی 6 نفره به 8 نفره جنس صفحه میز چوب با روکش گردو جنس پایه های میز چوب راش گرجستان دارای طراحی زیبا و مدرن دارای یک سال گارانتی رنگ و طرح چوب مطابق تصویر قابل سفارش می باشد. سفارش چوب روستیک و افرا دارای...
(2)
‎تومان5,180,000
کالای ساختنی
تبدیل میز دو نفره به 4 نفره قابل تاشدن از هر دو طرف ناشو کمجا سبک و دارای مقاومت بالا جنس چوب نرادروسی(مغزی و رویه تمام چوب) زیبایی بالای کار به دلیل مشهود بودن بافت چوب در کار انسجام بالای کار به دلیل جنس بدنه تمام...
(0)
‎تومان5,880,000
کالای ساختنی
میز چوبی کشودار جنس چوب نراد روسی با بافت طبیعی چوبی قابل تعمیر تحویل حداکثر 20 روز بعد از سفارش برند عاج دارای گارانتی محکم و با دوام طراحی شده توسط استادان طراحی دکوراسیون داخلی مناسب فضای باز و داخل منزل مناسب...
مطالب پیشنهادی
نظرتان را درج کنید
پاسخ دهید

فهرست محصولات

تنظیمات

برای استفاده از لیست علاقه مندی ها به صورت رایگان یک حساب کاربری ایجاد کنید.

ورود

یک حساب کاربری ایجاد کنید تا کالاهای مورد پسندتان را از دست ندهید

ورود