جستجوی مطالب
مطالب پیشنهادی

ایده های جالب برای ساخت جاکفشی چوبی

توسط 7350
پسندیدن0

ساخت جاکفشی چوبی یک راه هوشمندانه و اصیل برای ساماندهی انواع کفش هایی است که بی جایی آن ها می تواند هر کسی را کلافه کند. اما وقتی حرف از ساخت جاکفشی چوبی به میان می آید، معمولاً تصویر انواع جاکفش های گران و سنگین موجود در فروشگاه های مربوطه در ذهن افراد  تداعی شده و چنین به نظر می رسد که هر کسی نمی تواند به راحتی نمونه مناسبی از آن ها را بسازد.

به همین خاطر امروز تصمیم گرفتیم، تا در این پست شما را با انواع جاکفشی های چوبی خاص و منحصر به فردی آشنا کنیم که، به سادگی و با هزینه بسیار ناچیزی ساخته می شوند، اما نقش بسیاری در زیبایی و برجسته سازی دکوراسیون داخلی شما ایفا می کنند.

ایده های بسیار خاص و متفاوت برای ساخت جاکفشی چوبی 

ساخت جاکفشی طبقاتی

اگر ورودی  خانه شما دارای گوشه های خالی،  پرتی،  فرورفتگی ، قناسی و  ... است، سعی کنید مانند یک دکوراتور حرفه ای این نقایص را به بهترین شکل ممکن پوشش دهید. ساخت یک جاکفشی چوبی مناسب در این مکان علاوه بر جای دهی به کفش های شما می تواند ظاهره ویژه ای برای این قسمت به وجود بیاورد.

ساخت جاکفشی با جعبه میوه

جاکفشی های نردبانی نوع دیگری از جاکفشی های چوبی هستند، که به راحتی می توانند با هر مکانی کنار آمده و برای نظم بخشیدن به انواع کفش ها مورد استفاده قرار بگیرند. از آنجایی که این نوع از جاکفشی ها شبیه استند گلدان هستند می توانند کاربردی چند منظوره داشته باشند.

ساخت جاکفشی با سبد

استقبال شما از ایده های متفاوت و اجرای آن ها می تواند نتیجه ای متفاوت در دکوراسیون داخلی شما به وجود آورده و پیامدهای متفاوتی را هم جلب کند. برای این کار کافیست عناصری که دارای هارمونی مناسبی هستند را با هم ترکیب کرده و علاوه بر ساخت یک وسیله کارآمد یک اکسسوری زیبا را هم به خانه خود هدیه دهید. در اینجا می توانید به جای ساخت یک جاکفشی ساده یا تکراری با تلفیق کردن یک نیمکت و تعدادی سبد چوبی یک جاکفشی مدرن و منحصر به فرد بسازید. این جا کفشی علاوه بر اضافه کردن زیبایی به خانه شما فضای مناسبی هم برای نشستن و پوشیدن کفش ها در اختیارتان قرار می دهد.

اگر با وجود کمبود فضا و هزینه کافی، باز هم اصرار به اضافه کردن اصالت چوب در دکوراسیون داخلی خود دارید، می توانید مانند تصویر با چند تکه چوب ساده یک جاکفشی زیبا و کارآمد ساخته و به کفش های خود نظم دهید. توجه داشته باشید عرض چوبی که در قسمت بالایی نصب می شود، باید نصف عرض چوبی باشد که در قسمت پایینی قرار می گیرد و فاصله داخلی این دو چوب نباید از 6 یا 7 سانتی متر تجاوز کند. تعداد طبقات این جاکفشی بسته به کفش های شما و فضای قرار گیری جاکفشی می تواند متغیر باشد.


آیا به دنبال ایده ای مناسب برای ساخت جاکفشی چوبی مدرن هستید؟ پس این ایده  ها مخصوص شماست. ساخت یک جاکفشی نردبانی با الگویی متفاوت و زیبا! از بارزترین خصوصیات این جاکفشی ها می توان به خاص بودن نوع طراحی ، نمایش کفش ها و دسترسی آسان به آن ها و اضافه شدن گرمی چوب به دکوراسیون داخلی اشاره کرد. 

چکمه ها معمولاً بسیار بزرگ و سنگین هستند و جای دهی آن ها در جاکفشی های معمولی به راحتی میسر نیست. اگر تعداد قابل توجهی چکمه در خانه شما وجود دارد باید به فکر ساخت جاکفشی چوبی ارزان و مناسبی برای آن ها باشید. در اینجا یک جا کفشی نردبانی ساده برای این منظور تعبیه شده است. شما می توانید مانند تصویر از قلاب های نگهدارنده برای ساماندهی چکمه های خود در این جا کفشی استفاده کنید، یا اینکه چوب های میانی را به صورت افقی به ستون های کناری وصل کرده و چکمه ها را بر روی آن ها قرار دهید.

ایده ساخت جاکفشی چوبی

چنانچه فضای کمی دارید می توانید از این روش برای ساخت جاکفشی چوبی استفاده کنید. برای ساخت این جا کفشی شما نیاز به یک تخته 2 متری در عرض 50 سانت و چند صفحه چوبی با ابعاد 40 در 50 ، تعدادی پیچ، چسب چوب و ابزار مناسب برای برش دارید. ابتدا تخته 2 متری را بر روی زمین گذاشته و در فاصله 30 تا 40 سانتی متری روی آن علامت بگذارید. این علامت ها جای قرار گیری طاقچه ها هستند. طول 50 سانتی متری تخته ها  را با چسب آغشته و روی علامت ها بگذارید. صبور باشید تا چسب ها خشک شوند. بعد از خشک شدن قفسه ها آن ها را با پیچ های 5 سانتی از پشت تخته 2 متری سفت کنید، این کار برای محکم کردن طاقچه ها ضروری است، برای هر طاقچه از دو پیچ استفاده کنید. سپس جاکفشی را کنار دیوار در جای مناسبی قرار داده و با پیچ ها و بست های مناسب بر روی دیوار ثابت کنید.

ساخت جاکفشی چوبی با پالت

برای ساخت این جاکفشی چوبی بسیار زیبا و ساده می توانید از مراحل عنوان شده جاکفشی قبلی کمک بگیرید. مزیت این جاکفشی نسبت به جاکفشی قبلی جادهی تعداد بیشتری از کفش ها و یا امکان استفاده چند منظوره از آن می باشد، به این طریق که شما می توانید از یک سمت این جاکفشی برای چیدمان کفش ها و از سمت دیگر آن برای نمایش کیف های ست با کفش ها یا برخی از عناصر دکوری مناسب و حتی به عنوان استند گلدان بهره بگیرید.

ساخت جاکفشی میله ای

کمی پیش تر از این شما را با یک ایده مناسب و ارزان برای ساخت جاکفشی چوبی مناسب برای چکمه به تعداد زیاد آشنا کردیم، اما گاهی اوقات ممکن است شما چند جفت چکمه بیشتر نداشته باشید ولی برای جای دهی همین تعداد کم هم دچار مشکل شده باشید. تصویری که می بینید یک جاکفشی چوبی بسیار ساده و مناسب برای نظام دهی تعداد کمی از چکه ها است. در نظر داشته باشید این جاکفشی یک ایده عالی برای مکان هایی است که از سبک مینیمالیستی برای چیدمان خود کمک می گیرند.

یک نکته ضروری در ساخت جاکفشی چوبی 

با توجه به تغییر الگوهای زندگی و نوع چیدمان منازل، امروزه هر وسیله ای در خانه  علاوه بر جنبه کاربری باید جنبه تزئینی مناسبی هم داشته باشد. جا کفشی چوبی هم از این امر مستثنی نیست، بنابراین توجه داشته باشید که حین انتخاب و ساخت آن باید به زیبایی و تناسب طرح جاکفشی با چیدمان خانه خود توجه داشته باشید

در صورتیکه برای ساخت یک جاکفشی حوصله یا وقت کافی را ندارید می توانید از بخش جاکفشیهای شیک و تک یکی از مدل های خاص را انتخاب کنید تا به سفارش شما تولید شده و برایتان ارسال گردد.

خرید جاکفشی چوبی از شیک و تک

محصولات پیشنهادی
ارسال بعد از تعطیلات نوروز
(0)
‎تومان6,904,800
کالای ساختنی
جا کفشی چوبی جنس چوب نراد روسی مقاوم سبک طراحی ساده و مدرن دارای یک کمد دارای ریل آرام بند دارای کمد مخصوص واکس و وسایل جانبی دارای یک سال گارانتی درجه تیرگی و روشنی قهوه ای به انتخاب مشتری قابل سفارش می باشد
(0)
محصول موجود نمی باشد
‎تومان0
جاکفشی کم جا جوانه جلیس محصول شرکت جلیس 2 سال گارانتی شرکت جلیس در سه رنگ سفید ، فندقی ، ونگه به صورت قطعات مجزا دارای دفترچه راهنمای نصب جابجایی و ارسال راحت بدون نگرانی از ضربه خوردن محصول
ارسال بعد از تعطیلات نوروز
(0)
‎تومان11,072,880
کالای ساختنی
جا کفشی چوبی جنس چوب نراد روسی مقاوم سبک طراحی ساده و مدرن دارای دو کمد دارای یک کمد دو درب و یک کمد تک درب دارای ریل آرام بند دارای کمد مخصوص واکس و وسایل جانبی دارای یک سال گارانتی درجه تیرگی و روشنی قهوه ای...
ارسال بعد از تعطیلات نوروز
(0)
‎تومان11,072,880
کالای ساختنی
جا کفشی چوبی جنس چوب نراد روسی مقاوم سبک طراحی ساده و مدرن دارای دو کمد مجزا دارای یک کمد دو درب دارای ریل آرام بند دارای کمد مخصوص واکس و وسایل جانبی دارای یک سال گارانتی درجه تیرگی و روشنی قهوه ای به انتخاب...
ارسال بعد از تعطیلات نوروز
(0)
‎تومان6,904,800
کالای ساختنی
جا کفشی چوبی جنس چوب نراد روسی مقاوم سبک طراحی ساده و مدرن دارای یک کمد دارای ریل آرام بند دارای کمد مخصوص واکس و وسایل جانبی دارای یک سال گارانتی درجه تیرگی و روشنی قهوه ای به انتخاب مشتری قابل سفارش می باشد
ارسال بعد از تعطیلات نوروز
(0)
‎تومان7,889,280
کالای ساختنی
جا کفشی چوبی جنس چوب نراد روسی مقاوم سبک طراحی ساده و مدرن دارای یک کمد دو درب دارای ریل آرام بند دارای کمد مخصوص واکس و وسایل جانبی دارای یک سال گارانتی درجه تیرگی و روشنی قهوه ای به انتخاب مشتری قابل سفارش می باشد
ارسال بعد از تعطیلات نوروز
(0)
‎تومان11,030,880
کالای ساختنی
جا کفشی چوبی جنس چوب نراد روسی مقاوم سبک طراحی ساده و مدرن دارای یک کمد دو درب 4 طبقه دارای ریل آرام بند دارای یک سال گارانتی درجه تیرگی و روشنی قهوه ای به انتخاب مشتری قابل سفارش می باشد
مطالب پیشنهادی
نظرتان را درج کنید
پاسخ دهید

فهرست محصولات

تنظیمات

برای استفاده از لیست علاقه مندی ها به صورت رایگان یک حساب کاربری ایجاد کنید.

ورود

یک حساب کاربری ایجاد کنید تا کالاهای مورد پسندتان را از دست ندهید

ورود