فروشگاه اینترنتی شیک و تک به عنوان فروشگاه تخصصی محصولات حوزه خانه و آشپزخانه توانایی عرضه محصولات تخصصی در حوزه های لوازم دکوری، لوازم آشپزخانه، انواع مبلمان فضاهای خانگی و اداری و فضاهای باز، انواع لوستر و آباژور را دارد. در صورتیکه تمایل دارید در حوزه تخصصی خود تجربه فروش آنلاین را داشته باشید می توانید با همکاران ما در بخش تأمین کالاها تماس حاصل نمائید تا ضمن تشریح شرایط همکاری، زمینه لازم جهت حضور شما در این مجموعه بی نظیر را به عمل آورند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 021-88946881 داخلی 3 تماس حاصل فرمائید.

سوالات متداول

چه کالاهایی امکان عرضه در شیک و تک را دارند؟

شیک و تک یک مرجع تخصصی در حوزه لوازم خانگی و دکوراسیون داخلی به حساب می اید. بنابراین چنانچه به صورت تخصصی در این حوزه ها فعالیت دارید می توانید با ما همکاری نمائید.

معیارهای انتخاب تأمین کننده توسط شیک و تک چیست؟

یکی از مهم ترین معیارهای شیک و تک در ایجاد ارتباط با تأمین کنندگان کیفیت کالاهای عرضه شده توسط تأمین کننده می باشد. چنانچه کالای باکفیتی را تولید و یا وارد می نمائید و کالای شما متمایز از سایر فعالان این عرصه می باشد بنابراین شیک و تک بهترین انتخاب برای فروش آنلاین شما خواهد بود.

برای همکاری با شیک و تک چه مراحلی را باید طی نمایم؟

لازم است عکس محصولات خود را از طریق تلگرام برای واحد بازرگانی ارسال نمایید تا قبل از قرارداد کالای شما مورد تایید قرار گیرد. بعد از انعقاد قرارداد عکس و اطلاعات محصول را برای شیک و تک ارسال می نمائید تا ورود اطلاعات صورت پذیرد و کالای شما برای فروش روی سایت شیک و تک قرار گیرد.

ایا عرضه کالاها در شیک و تک شامل هزینه می باشد؟

عرضه کالاها در شیک و تک شامل هیچگونه هزینه ای نمی باشد. تأمین کننده به ازای درصد توافق شده در قرارداد ملزم به پرداخت کارمزد به شیک و تک می باشد و در صورتیکه کالاها طبق لیست همکار اعلام قیمت گردد طبق لیست اعلامی تأمین کننده نسبت به تسویه حساب اقدام خواهد شد.

چگونه از سفارش کالاهایم باخبر شوم؟

بعد از ثبت سفارش از طریق مشتری مراتب هماهنگی و دریافت کالا با تأمین کننده صورت خواهد پذیرفت.

بعد از ثبت سفارش چه اقدامی باید انجام دهم؟

بعد از هماهنگی و اعلام لیست سفارش ها، تأمین کننده، موظف است طبق زمان متعهد شده در قرارداد کالا را به انبار شیک و تک ارسال نماید تا مراتب ارسال انجام پذیرد.

درخصوص کالاهای سنگین و حجیم برای ارسال کالا با تأمین کننده هماهنگی های لازم صورت خواهد پذیرفت.

تسویه حساب سفارش ها چه مدت زمان می برد؟

ما در شیک و تک یکی از سریعترین زمان ها را برای تسویه با تأمین کنندگان داریم. سفارش ها ظرف یک هفته کاری تسویه خواهد شد.

برای درخواست همکاری با شیک و تک چطور اقدام کنم؟

با تماس با ای دی تلگرام زیر می توانید عکس کالاهای خود را ارسال نموده و از امکان فروش آن در فروشگاه اینترنتی شیک و تک باخبر شوید. بعد از تایید همکاران ما مراتب هماهنگی جهت انعقاد قرارداد و دریافت اطلاعات صورت خواهد پذیرفت.

ارتباط با کارشناسان بخش تأمین کالا

منو

تنظیمات

یک حساب کاربری ایجاد کنید تا موارد پسندیده شده را از دست ندهید

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی ها به صورت رایگان یک حساب کاربری ایجاد کنید.

ورود