حضور در فضای آنلاین علاوه بر معرفی برند و نام تجاری شما این امکان را فراهم می کند بتوانید به فروش خود رونق دهید و فضای کسب و کار آنلاین را تجربه کنید. از آنجا که راه اندازه اختصاصی یک فروشگاه برای هر فرد و یا مچجموعه ای شامل هزینه هایی است که در اکثر موارد مقرون و به صرفه نیست از این رو همکاری با پلتفرم هایی مانند شیک و تک که به صورت اختصاصی در این حوزه فعال می باشند می تواند برای شما مزیت بزرگی به حساب آید.

اگر در فکرتوسعه کسب و کار خود و حضور در فضای آنلاین هستید، اگر تولیدکننده و واردکننده در حوزه لوازم منزل و دکوراسیون داخلی هستید، اگر کیفیت برای شما اهمیت دارد، اگر به دنبال بستری اختصاصی هستید که به معرفی نشان تجاری شما نیز کمک کند به شما این اطمینان را می دهم که شیک و تک می تواند بهترین شریک تجاری شما باشد.

ما در شیک و تک با شعار رویا، کلیک، واقعیت سعی داریم تا فضای زندگی ایرانیان را زیباتر کنیم تا افراد بتوانند کیفیت بهتری از زندگی را تجربه کنند. اگر شما هم با ما هم عقیده هستید خوشحال حواهیم شد تا در این مسیر با یکدیگیر قدم برداریم و دنیا را جای بهتری برای زندگی کردن کنیم.

سوالات متداول

چه کالاهایی در شیک و تک قابلیت فروش دارند؟

پاسخ: کلیه کالاهایی که در دسته بندی، لوازم خانگی، لوازم دکوری، نور و روشنایی و دکوراسیون داخلی جای میگیرند قابلیت فروش از طریق شیک و تک را دارا هستند.

آیا شیک و تک فقط امکان همکاری با اشحاص حقوقی را دارد؟

پاسخ: خیر، کلیه افراد حقیقی و حقوقی که در قالب تولیدکننده و یا واردکننده اقدام به عرضه کالای خود می نمایند می توانند با شیک و تک همکاری کنند.

مهم ترین معیار در انتخاب تأمین کنندگان کیفیت کالاهای عرضه شده می باشد.

آیا فروش در شیک و تک شامل هزینه می شود؟

پاسخ: عضویت در شیک و تک و بارگذاری اطلاعات محصول هیچ گونه هزینه ای برای تأمین کننده ندارد. تنها کمیسیون فروش طبق توافق های انجام شده با تأمین کننده از مبلغ فروش کسر و مابقی به حساب تأمین کننده واریز می گردد.

روند همکاری به چه صورت می باشد؟

پاسخ:بعد از بازدید از کالاهای تأمین کننده و انعقاد قرارداد، تأمین کنندگان می بایست عکس و اطلاعات کامل محصول را گردآوری کرده و در قالب فایل در اختیار شیک و تک قرار دهند.

بعد از بارگذاری محصولات برروی سایت و انجام فروش جهت ارسال کالا با تأمین کننده تماس حاصل شده و بعد از تحویل کالا به مشتری تسویه حساب با تأمین کننده انجام می شود.

برای فروش کالاها در شیک و تک به چه اطلاعاتی نیاز است؟

پاسخ: محتوای مورد نیاز برای بارگذاری محصولات در سایت شیک و تک شامل عکس، اطلاعات فنی و مشخصات عمومی و کلیه اطلاعاتی می شود که به خرید مشتری به صورت آنلاین کمک نماید.

لازم به ذکر است تکمیل بودن اطلاعات و وجود عکس محصول از زوایای مختلف به خرید راحت تر مشتری کمک می نماید و فروش شما را نیز افزایش می دهد.

نحوه تسویه حساب به چه صورت است؟

پاسخ: تسویه حساب با تأمین کنندگان به صورت ادواری و بعد از تحویل کالا به مشتری صورت یم پذیرد. دوره پرداخت در شیک و تک کوتاه است و متناسب با مبلغ فروش تأمین کنندگان به صورت دوره های یک الی دو هفته ای و در مواردی که مبالغ فروش ناچیز باشد به صورت ماهیانه انجام یم پذیرد.

ارسال کالا به عهده کیست؟

پاسخ: ارسال کالا تا انبار شیک و تک به عهده تأمین کننده می باشد. ارسال از اببار شیک و تک تا مقصد مشتری را شیک و تک انجام می دهد.

برای آماده سازی کالا چقدر زمان دارم؟

پاسخ: در صورتیکه کالای شما نیازمند ساخت می باشد می بایست حتما در قرارداد لحاظ شود و به مشتری اطلاع رسانی شود. مهلت تأمین کننده جهت ارسال کالا طبق روال بازار و توافق صورت گرفته با تأمین کننده است.

بدیهی است ارسال سریعتر سفارش باعث رضایت بییشتر مشتری و تکرار خریدهای بعدی خواهد بود.

برای شروع کار چطور با شما تماس بگیرم؟

پاسخ: شما می توانید از طریق شماره تماس 88946774-021 داخلی 2 با ما در تماس باشید و یا برای ارسال عکس و اطلاعات از طریق لینک زیر در تلگرام با ما در اتباط باشید.

منو

راهنما

تنظیمات

برای استفاده از لیست علاقه مندی ها به صورت رایگان یک حساب کاربری ایجاد کنید.

ورود