لوستر سقفی

فیلتر توسط
‎تومان1,140,000
حراج0%
جنس چوب گردودرجه یک قطر 40 سانتی متر دارای سر پیچ برنجی دارای رنگ طبیعی با پوشش روغن گیاهی مناسب دکوراسیون سبک روستیک مناسب ویلا و کافی شاپ وجود گره های چوب در بافت محصول طبیعی است تمیز کردن محصول فقط با دستمال...
‎تومان969,000 ‎تومان1,140,000
حراج‎−15%
پیشنهاد ویژه
جنس چوب گردو درجه یک قطر 50 سانتی متر دارای سر پیچ برنجی دارای رنگ طبیعی با پوشش روغن گیاهی مناسب دکوراسیون سبک روستیک مناسب ویلا و کافی شاپ وجود گره های چوب در بافت محصول طبیعی است تمیز کردن محصول فقط با...
‎تومان1,020,000 ‎تومان1,200,000
حراج‎−15%
پیشنهاد ویژه
جنس چوب گردودرجه یک قطر 56 سانتی متر دارای سر پیچ برنجی دارای رنگ طبیعی با پوشش روغن گیاهی مناسب دکوراسیون سبک روستیک مناسب ویلا و کافی شاپ وجود گره های چوب در بافت محصول طبیعی است تمیز کردن محصول فقط با دستمال...
‎تومان969,000 ‎تومان1,140,000
حراج‎−15%
پیشنهاد ویژه
جنس بامبو قطر 33 سانتی متر دارای رنگ طبیعی بامبو مناسب دکوراسیون سبک بوهمی و مینیمال  مناسب اتاق خواب و آشپزخانه تمیز کردن محصول فقط با دستمال نم دار
‎تومان2,950,000
حراج0%
جنس چوب گردودرجه یک قطر 27 سانتی متر دارای سر پیچ برنجی دارای رنگ طبیعی با پوشش روغن گیاهی مناسب دکوراسیون سبک روستیک مناسب ویلا و کافی شاپ وجود گره های چوب در بافت محصول طبیعی است تمیز کردن محصول فقط با دستمال...
تمام شد
محصول موجود نمی باشد
‎تومان0
جنس چوب گردو درجه یک قطر 50 سانتی متر دارای سر پیچ برنجی دارای رنگ طبیعی با پوشش روغن گیاهی مناسب دکوراسیون سبک روستیک مناسب ویلا و کافی شاپ وجود گره های چوب در بافت محصول طبیعی است تمیز کردن محصول فقط با...
تمام شد
محصول موجود نمی باشد
‎تومان0
جنس بامبو قطر 40 سانتی متر دارای رنگ طبیعی بامبو مناسب دکوراسیون سبک بوهمی و مینیمال مناسب اتاق خواب و آشپزخانه تمیز کردن محصول فقط با دستمال نم دار
‎تومان2,650,000
حراج0%
جنس چوب گردو درجه یک قطر 27سانتی متر دارای سرپیچ برنجی دارای رنگ طبیعی با پوشش روغن گیاهی مناسب دکوراسیون سبک روستیک مناسب ویلا و کافی شاپ تمیز کردن محصول فقط با دستمال نم دار
لوستر سقفی شامل انواع لوستر مدرن، لوستر کلاسیک و لوستر کریستالی است که مناسب اتاق پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب و اتاق کودک است.
در این بخش به معرفی انواع لوسترهای سقفی که می تواند در محیط منزل یا محیط کار شما کارایی داشته باشد پرداخته ایم.

لوستر مدرن

مهم ترین ویژگی لوسترهای مدرن طراحی ساده و شکیل آنهاست که این لوسترها را برای فضای کار نیز مناسب ساخته است. بنابراین اگر برای محیط کار خود به دنبال یک روشنایی مناسب می گردید انتخاب لوسترهای مدرن بهترین گزینه خواهد بود.
در طراحی لوستر مدرن از المان هایی مانند کریستال های بسیار زیاد یا پیچ و تاب های زیاد چوب خبری نیست. خطوط به صورت ساده یا زاویه دار طراحی می شوند. لوسترهای مدرن مهم ترین عنصر در طراحی دکوراسیون های مدرن و مینمالیستی به حساب می آیند.
لوسترهای مدرن نیز در سبک های مختلفی و مناسب برای اتاق خواب و پذیرایی و آشپزخانه طراحی می شوند.

لوستر کلاسیک

انواع لوستر برنزی و لوستر طلایی در زمره لوسترهای کلاسیک به حساب می آیند. لوستر کلاسیک در اغلب خانه های ایرانی یافت می شود و بسیار پرطرفدار است اما با اوج گرفتن سبک مینمالیستی گرایش به سمت استفاده از لوستر مدرن بیشتر شده است.انتخاب سبک مناسب لوستر بستگی به فضای داخلی و دکوراسیون خانه دارد. بنابراین در هنگام خرید لوستر مناسب باید به این نکته توجه داشته باشید. لوستر های کلاسیک برای فضاهای سنتی و کلاسیک بیشتر توصیه می شود.

لوستر کریستالی

لوستر کریستالی یکی از محبوب ترین سبک های لوستر پذیرایی به حساب می آیند. لوسترهای کریستالی در طز زمان تغییرات زیادی داشته اند و متناسب با هر دوره ای طرح های جدیدی از آن ها را شاهد هستیم. مهم ترین عنصر در لوسترهای کریستالی همانطور که از نام شان پیداست استفاده از شیشه و کریستال های بسیار زیاد است.
تلألو نور در بلورها و کریستال های شیشه ای باعث جلوه دو چندان این لوسترها شده و باعث می شود در فضاهایی مانند سالن پذیرایی یا لابی هتل ها کاربرد بیشتری داشته باشد.

لوستر چوبی

لوسترهای چوبی را می توان جزء لوسترهای ارزان قیمت به حساب آورد. چرا که متریال استفاده شده در تولید این لوسترها هزینه بالایی نخواهد داشت و روند تولید آنها نیز پیچیده نیست. لوسترهای چوبی سبک های متفاوتی دارند و در انواع لوستر پذیرایی و لوستر اشپزخانه طراحی می شوند.

لوستر فانتزی

لوستر فانتزی بیشتر جنبه دکوری و تزیینی داشته و به منظور روشنایی استفاده نمی شود. یکی از پرکاربردترین بخش هایی که از لوستر فانتزی استفاده می شود برای تزیین بخش کانتر آشپزخانه می باشد.

لوستر پذیرایی

سالن پذیرایی و نشیمن به دلیل اینکه مرکز توجه قرار می گیرد و بیشتر دورهمی های خانوادگی و مهمانی ها در این اتاق برگزار می شود از اهیمت خاصی برخوردار است. میزان روشنایی اتاق پذیرایی می بایست به درستی تنظیم شود. شما متناسب با متراژ سالن پذیرایی ممکن است نیاز به یک یا چند لوستر مناسب داشته باشید. اصولاً لوستر پذیرایی را به صورت یک شکل تهیه می کنند تا ایجاد یکدستی در بین اجزای دکوراسیون شما ایجاد شود.

در صورتیکه سالن پذیرایی شما مستطیل شکل است می توانید با توجه به ابعاد اتاق از یک لوستر پذیرایی مرکزی و دو لوستر کوچکتر برای دو طرف استفاده کنید و یا از دو لوستر مناسب در دو سمت اتاق پذیرایی استفاده کنید.

لوستر پذیرایی به صورت چند شعله طراحی می شود و شما متناسب با فضای خود می توانید از لوسترهای چهار شعله و بزرگتر استفاده کنید.

لوستر اتاق کودک

لوستر اتاق کودک با طرح های کودکانه و رنگ های شاد تهیه می شود. معمولاً لوستر اتاق کودک را از انواع لوسترهای چوبی تهیه می نمایند که به راحتی بتوان طرح های کارتونی متناسب با تم اتاق کودک را روی آن طراحی کرد. در بعضی از مدل های جدید لوستر اتاق کودک نیز به شکل یک شید و با طرح هماهنگ با تم اتاق کودک تولید می شود.

لوستر آشپزخانه

برای انتخاب لوستر آشپزخانه سعی کنید از طرح های ساده که قابلیت شستشوی راحتی داشته باشند استفاده کنید. همچنین جهت نور در لوستر آشپزخانه می بایست به سمت پایین باشد. چرا که آشپزخانه محل یک کار فیزیکی بوده و می بایست نور لازم را دارا باشد.همچنین به دلیل وجود پخت و پز در آشپزخانه و متساعد شدن بخار چربی در اطراف می بایست از مدل هایی کمک بگیرید که قابلیت شستشوی راحت تری داشته باشند.
نمونه های لوستر آشپزخانه مدرن به این منظور مناسب تر هستند. در بسیاری از مدل های این گروه دهانه لوستر به اندازه کافی بزرگ بوده و پخش نور مناسبی دارند. در صورتیکه فضای آشپزخانه شما بزرگ است می توانید از چند لوستر استفاده کنید.

خرید لوستر و نکات مهم در انتخاب لوستر مناسب

قبل از خرید لوستر، بهتر است به فضایی که قرار است لوستر در آن نصب شود و میزان روشنایی لازم برای فضا توجه لازم را داشته باشید تا خرید بهتری را تجربه کنید.
از استفاده از یک لوستر کوچک برای یک فضای بزرگ و بالعکس خودداری کنید.

به چیدمان و دکوراسیون داخلی و تناسب بین لوستر با فضای خود توجه داشته باشید. استفاده از یک لوستر مدرن در یک فضای کلاسیک و بالعکس تجربه خوشایندی را ایجاد نمی کند.

خرید اینترنتی لوستر

فروشگاه اینترنتی شیک و تک با ایجاد بستر مناسب جهت خرید اینترنتی لوستر در مدل های گوناگون از بهترین تولیدکنندگان داخلی و با تنوع بسیار زیاد سعی می نماید که بهترین تجربه از خرید اینترنتی لوستر را برای شما به ارمغان آورد.

عرضه انواع لوستر با قیمت مناسب، ارائه تخفیف خرید لوستر و همچنین برگزاری جشنواره ها و حراج های فصلی برای شما امکان خرید یک لوستر باکیفیت با قیمت مناسب و گارانتی شرکتی را فراهم می نماید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست محصولات

تنظیمات

برای استفاده از لیست علاقه مندی ها به صورت رایگان یک حساب کاربری ایجاد کنید.

ورود

یک حساب کاربری ایجاد کنید تا کالاهای مورد پسندتان را از دست ندهید

ورود