جستجوی مطالب
مطالب پیشنهادی
قوری دو کاپ طرح لبخند و سیبیل

‎تومان242,250 ‎تومان285,000 ‎−15%
اردو خوری سرامیکی سه خانه طرح برگ انجیری

‎تومان246,500 ‎تومان290,000 ‎−15%

خرید آنلاین حوله مرغوب و باکیفیت را بیاموزید!

توسط 4827
پسندیدن0

امروزه خرید اینترنتی بسیار مورد توجه است. تنوع اجناس و آسانی انتخاب در فضای اینترنت مردم را روزبه‌روز بیش‌تر به سمت خرید اینترنتی جذب می‌کند. در این‌ بین ممکن است وسواس‌هایی برای انتخاب کالا از سایت‌های فروشگاهی وجود داشته باشد. وسواس بیش‌تر در مورد کالاهایی مطرح هست که به تجربه و از قدیم آنها را با لمس کردن میخریم.

خرید آنلاین حوله یکی از مصادیق این نوع خرید است. حوله‌ها با جنس و ظاهر مختلف در فروشگاه‌های اینترنتی وجود دارند که بسیاری از افراد برای خرید آن مردد هستند، زیرا کارکرد اصلی حوله نه مبتنی بر ظاهر و زیبایی و نه شاخص‌های است که در کاتالوگ است، بلکه لطافت و جذب رطوبت آن برای شما مهم‌ترین فاکتور است؛ اما ما به شما میگوییم تنها خرید حضوری نمی‌تواند شما را به یک خرید رضایت‌بخش و موفق یاری رساند زیرا شما فقط از راه لامسه و صحبت‌های فروشنده متوجه کیفیت حوله می‌شوید و از توجه به مشخصه‌های استاندارد آن غافل می مانید. درحالی‌که در خرید اینترنتی علاوه بر مقایسه نامحدود می‌تواند ید کاتالوگ کالا و مشخصات آن را با دقت خوانده و از خرید خود مطمئن‌تر باشید.

در این مطلب به شما کمک می‌کنیم چطور یک حوله خوب و باکیفیت را از فروشگاه‌های اینترنتی خریداری کنید.
 با خواندن شرح و مشخصات حوله از قبیل جنس سایز، و... نگاه کردن دقیق از روی عکس می‌توانید یک حوله باکیفیت و نرم خریداری کنید، کافی است مطالعات خود را گسترش دهید و این مطلب را تا به انتها بخوانید.

خرید آنلاین حوله این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد به دور از هیجان زدگی های آنی خرید با تحقیق و بادقت خرید نمائید.

خرید آنلاین حوله

1- جنس اولین عامل کیفیت حوله

برای این‌که متوجه کارآیی حوله انتخابی‌تان شوید. حتماً جنس حوله انتخابی را در که در قسمت توضیحات درج‌شده در نظر بگیرید. جذب رطوبت مهم‌ترین فاکتور شما در خرید حوله باکیفیت است. حوله‌ها با جنس پنبه بالاترین قدرت جذب رطوبت رادارند. اگر حوله از جنس الیاف مصنوعی باشد بهترین گزینه برای جذب‌کنندگی خوب رطوبت ابریشم مصنوعی است. به‌هیچ‌ وجه حوله‌هایی که از جنس ویسکوز هستند را خریداری نکنید زیرا بعد از چند بار شستن لطافت خود را از دست می‌دهند. حوله‌ها نباید صد در صد دارای الیاف پنبه یا پلی‌استر یا ابریشم مصنوعی باشند. آن‌ها باید در مخلوط الیاف خود 10% مخلوط کتان نیز داشته باشند.

این مطلب را از دست ندهید: شستشوی حوله و نکات مهم در حفظ لطافت آن

2- وزن حوله، نمایشگر قدرت جذب آب

وزن با توجه به سایز حوله، نشانه‌ی تراکم پرزهای حوله و ضخامت آن است. حوله‌های سنگین‌تر به دلیل فشرده بودن الیاف آن دارای قدرت جذب رطوبت بیش‌تری هستند. زنجیره‌های به‌هم‌پیوسته در بافت حوله میزان جذب رطوبت را بالا می‌برند.
حوله‌ی های ضخیم و سنگین‌تر معمولاً قدرت جذب بالاتری نسبت به حوله‌های نازک دارند، اما حوله‌های ضخیم دیرتر خشک می‌شوند. حوله‌هایی که از پنبه یا جنس کتان بافته‌شده‌اند و از برند معتبری هستند معمولاً بالاترین قدرت جذب رادارند. حوله‌هایی که از جنس ابریشم مصنوعی هستند از حوله‌های کتان بیشتر قدرت جذب دارند.

قیمت حوله در سایزهای مختلف

3- لطافت مهم‌ترین شاخصه در خرید حوله

 لطافت هیچ شاخصه خاصی ندارد؛ اما در هنگام خرید حوله همه به دنبال آن هستند. اگر به دنبال نرم‌ترین حوله در فضای آنلاین هستید حتماً حوله‌ای از جنس ابریشم مصنوعی یا بامبو است خریداری کنید. انتخاب گزینه پنبه نیز می‌تواند شمارا به حوله‌های نرم ببرد. مرغوب‌ترین پنبه، پنبه مصری است که در بافت حوله‌های مرغوب و گران‌قیمت بکار می‌رود.
حوله‌های لطیف دارای زنجیره‌های به هم فشرده هستند و تراکم بسیار بالایی دارند. با بزرگنمایی عکس گره‌های سطح حوله را مشاهده کنید و دقت داشته باشید بین آن‌ها فضای خالی نباشد. حوله باکیفیت بالا حالت مخملی دارد

حوله های از جنس ابریشم مصنوعی و بامبو بهترین گزینه ها در خرید آنلاین حوله هستند.

این مطلب را از دست ندهید: راهنمای سایز حوله پالتویی

4- دوام حوله را جدی بگیری

 برای بسیاری از خریداران بادوام بودن حوله گزینه مطرح‌تری نسبت به سایر گزینه‌هاست. بخصوص در فضاهای ورزشی و گردشگری از این جنس حوله استقبال می‌کنند. 2 عامل می‌تواند شمارا در خرید اینترنتی حوله‌ های بسیار بادوام یاری رساند. اول اینکه حوله‌ای را که انتخاب می‌کنید حتماً در هر دو طرفش پرز داشته باشد و به‌اصطلاح دولایه باشد. دومین مورد انتخاب جنس حوله است، در خرید آنلاین حوله به دنبال جنس پنبه /پلی‌استر باشید زیرا این حوله‌ها بالاترین میزان دوام رادارند.

حوله لایکو و حولههنر

5- رنگ حوله گول زننده‌ترین گزینه ممکن

دیدن رنگ از مانیتورهای مختلف به شما کمک می‌کند در انتخاب رنگ دقت بیشتری داشته باشید. ممکن است رنگ مانیتور لپ‌تاپ شما پررنگ‌تر یا کمرنگ‌تر از سطح استاندارد باشد، متفاوت بودن رنگ در مانیتورهای مختلف یک امر طبیعی است. پس ابتدا رنگ مانیتور خود را استاندارد کنید و سپس از گوشی موبایل هم آن را چک کنید. رنگ حوله از این حیث می‌تواند برای شما گول زننده باشد که تشخیص بافت‌های حوله رنگ‌های روشن از روی عکس، کار بسیار سختی است و ممکن است در تشخیص متراکم بودن بافت‌های آن دچار اشتباه شوید.

برای اطمینان از رنگ حوله در هنگام خرید اینترنتی بهتر است از چند دستگاه مختلف، رنگ آن را چک کنید.

6- خواندن تجربه مشتری

خواندن تجربه خرید دیگران، بسیار مفید است.  تفاوتی نمی کند که شما بخواهید تجربه خرید آنلاین حوله را داشته باشید و یا یک گوشی هوشمند، رعایت این نکته در خریدهای آنلاین بسیار به شما کمک خواهد کرد.

حتماً تمامی نظرات را بخوانید و با توجه به برآیند نظرات و مشخصات حوله، تصمیم نهایی را بگیرید

7- جستجو در سایت برند حوله

برای اینکه از درستی توضیحات سایت در خرید خود مطمئن شوید. حتماً کاتالوگ اصلی حوله که در سایت کمپانی آن است به‌دقت مطالعه کنید زیرا توضیحات کاتالوگ حتی به زبان انگلیسی بسیار بیشتر از مطالب مختصر در سایت فروشگاه می‌تواند شمارا به حوله استاندارد و باکیفیت نزدیک کند

حوله تن پوش مردانه و زنانه

8- به سایز سرشانه حوله‌های تن‌پوش دقت کنید:

حتماً برای خرید حوله‌هایی تن‌پوش قد خود و سایز آن را در نظر داشته باشید. علاوه بر در نظر گرفتن قد حوله تنی و سایز آن بسیاری از سایتها به درج مشخصه اندازه سرشانه اشاره می‌کنند که به‌تنهایی می‌تواند شمارا در انتخاب سایز کمک کند.

نکته پایانی اینکه شما چه خرید آنلاین حوله را تجربه کرده باشید چه به صورت مراجه به فروشگاه های سطح شهر، مراقبت و نحوه صحیح شستشوی حوله تأثیر بسیار زیادی در حفظ کیفیت حوله خواهد داشت.

توصیه میکنم مقاله نحوه صحیح شستشوی حوله و نکات مهم در حفظ لطفافت آن را بخوانید.

خرید انواع حوله از شیک و تک

مطالب پیشنهادی
نظرتان را درج کنید
پاسخ دهید

فهرست محصولات

تنظیمات

برای استفاده از لیست علاقه مندی ها به صورت رایگان یک حساب کاربری ایجاد کنید.

ورود

یک حساب کاربری ایجاد کنید تا کالاهای مورد پسندتان را از دست ندهید

ورود