جستجوی مطالب
مطالب پیشنهادی

روی میز ناهار خوری چی بزاریم؟ تزیین میز ناهار خوری!

توسط 47875
پسندیدن0

تصمیم گیری در مورد دکور روی میز ناهار خوری می تواند مانند یک چالش بزرگ ذهن شما را به خود درگیر کند، چرا که این میز به عنوان یکی از اصلی ترین نقاط کانونی هر خانه به حساب می آید و تزیین درست آن تأثیر عمیقی بر دکوراسیون کلی منزل شما می گذارد، همچنین شما و مهمان هایتان هر روز برای صرف غذا و بسیاری از کارهای روزانه از آن استفاده می کنید. بنابراین برای اینکه شکیل ترین و مناسب ترین انتخاب را برای عناصر تزیینی روی میز ناهار خوری داشته باشید، نکاتی را که در ادامه عنوان می کنیم در نظر بگیرید.

تزیین میز ناهار خوری با گل های زیبا 

تزیین میز ناهار خوری

اولین و مهم ترین اصل برای تزیین میز ناهار خوری رعایت نظم و خود داری از شلوغ کردن صفحه میز است. چرا که اگر میز ناهار خوری شما با عناصر و المان های متعددی دکور شده باشد، دیگر فضا کافی برای صرف غذا بر روی آن باقی نخواهد ماند و و این فقدان فضا، باعث کلافگی شما خواهد شد.

نکته دوم انتخاب آیتم های مناسب برای تزیین این میز می باشد. زیرا هر گزینه ای هر چند زیبا و خاص برای تزیین میز ناهارخوری مناسب نبوده و نه تنها باعث زیبایی آن نمی شود بلکه شما را به عنوان فردی بی سلیقه معرفی خواهد کرد.

نکته بعدی توجه به سبک کلی دکوراسیون خانه است. به عنوان مثال اگر سبک دکوراسیون شما به صورت کلاسیک چیده شده است، انتخاب آیتم های مدرن برای قرار دادن بر روی میز ناهارخوری چندان جالب نخواهد بود.

تزیین میز ناهار خوری با لوستر  و لامپ آویز 

نصب لامپ های آویز روی میز ناهارخوری

برای تزیین میز ناهار خوری همیشه لازم نیست از وسایل و ظروف متعدد و گران قیمت استفاده کنیم، چنانچه بالای میز ناهار خوری لامپ های آویز سقفی را به صورت ردیفی در کنار یکدیگر نصب کنید، دیگر نیازی به چیدمان های شلوغ ندارید. روشن کردن همین لامپ ها انعکاس زیبایی از صفحه چوبی میز به وجود می آورند. خوشبختانه تنوع کالا باعث شده تا انواع لامپ های آویز سقفی مدرن و کلاسیک با طرح های بسیار زیبا برای انواع سبک های دکوراسیون در دسترس باشند.

شمعدان روی میز ناهار خوری

شمعدان روی میز ناهارخوری

شمع ها قدرت جادویی در به وجود آوردن فضاهای زیبا و رمانتیک دارند، حال اگر این شمع ها را در جا شمعی های شکیل و زیبایی قرار دهید، قدرت آن ها را تا چندین برابر افزایش داده اید. اما عنصر زیبا یک طرف مسئله و انتخاب جای مناسب برای آن طرف دیگر مسئله است، که در تلفیق با یکدیگر باعث به وجود آمدن شاهکاری زیبا خواهد شد. حال نکته اینجاست چه جایی می تواند برای چنین اکسسوری زیبایی مناسب باشد. باید بگویم از نظر یک دیزاینر حرفه ای یکی از مناسب ترین جایگاه های شمع و شمعدان روی میز ناهارخوری است.

ایده تزیین میز ناهارخوری با گل و شمع

اما چنانچه می خواهید متفاوت باشید و به دنبال نگاه های پر ماجرا تری برای قرار دادن شمعدان روی میز ناهارخوری می گردید، یا اینکه میز شما در فضای باز قرار گرفته و استفاده از شمع روشن بر روی آن برایتان میسر نیست، از فانوس های تزئینی برای این کار بهره بگیرید. فانوس های تزئینی علاوه بر روشن کردن میز آیتمی مناسبی برای ایجاد یک حس آنتیک و سنتی می باشند.

گلدان گل روی میز ناهار خوری

گلدان روی میز ناهار خوری

آنچه باعث جذابیت گل ها می شود حس زندگی و لطافت و قدرت آن ها در انتقال این شور به محیط پیرامون است. حال اگر این لطافت را با زیبایی تلفیق کنیم باز هم به یک اکسسوری زیبا دست پیدا می کنیم. بنابراین از تلفیق یک گلدان زیبا و مجموعه ای از گلهای مناسب برای آن و قرار دادن آن بر روی میز ناهار خوری چشم پوشی نکنید. نرمی گل و زیبایی گلدان روی میز ناهارخوری باعث کاهش حس زمختی و سفتی این میز خواهد شد.

برای خلق روش های نو در دکوراسیون داخلی کمی متفاوت عمل کنید. برای قرار دادن گلدان روی میز ناهارخوری از گلدان های فانتزی زیبا استفاده کرده و آن ها را به صورت خالی در مرکز میز ناهارخوری قرار دهید. زیبایی این گلدان های منحصر به فرد آنقدر زیاد است، که بدون گل هم خط دید افراد را به سمت خود برمی گردانند.

روش های زیادی برای استفاده از گلدان روی میز ناهار خوری وجود دارد. یکی دیگر از این روش ها قرار دادن گل های هم جنس در چند تنگ شیشه ای هم شکل و هم اندازه یا سایزهای پله ای و قرار دادن آن ها بر روی میز ناهارخوری می باشد.

رومیزی رانر رنگی روی میز ناهار خوری

استفاده از رانر برای دکور کردن میز ناهارخوری

اگر به دنبال دکورهای خاص و منحصر به فرد تری هستید، رانر را امتحان کنید. رانر روی میز ناهار خوری را می توانید به اشکال مختلفی به کار برد. از متداول ترین شیوه های استفاده از یک رانر، پهن کردن آن به صورت طولی یا عرضی می باشد. در صورتی که رانر را در طول میز خود پهن می کنید می توانید گلدان روی میز ناهارخوری را در مرکز و دو شمعدان روی میز ناهارخوری را در طرفین گلدان و بر روی رانر قرار دهید و یک اثر هنری زیبا و جذاب را بر روی میز ناهار خوری خود خلق کنید.

روش بعدی استفاده از دو رانر و پهن کردن آنها به صورت عرضی در دو طرف میز است. در این روش برای ایجاد تعادل باید عناصر تزیینی خود را در فضای خالی بین رانرها در مرکز میز به صورت عرضی بچینید و نتیجه را کاملاً به نفع خود تغییر داده و یک تزیین متفاوت و خاص را ایجاد کنید.

تزیین میز ناهار خوری با ظروف دکوری

قرار دادن ظروف تزیینی بر روی میز ناهار خوری

استفاده از دکوری چوبی ، کریستال، مسی و نقره ای هر کدام حس متفاوتی را القا می کند، بنابراین باید در انتخاب آنها محتاطانه عمل کنیم. به عنوان مثال خیلی از افراد هستند که به جای قرار دادن گلدان بر روی میزناهارخوری ترجیح می دهند یک کاسه مسی یا نقره ای و به جای قرار دادن شمعدان بر روی میز ناهار خوری از چند جام نقره یا مسی استفاده کنند. ترکیب چنین عناصری در کنار هم و بر روی میز ناهار خوری فوق العاده است اما به شرطی که سبک دکوراسیون کلی منزل شما به صورت لوکس و کلاسیک چیده شده باشد. در صورتی که شما جز طرفداران سبک مدرن یا مینیمالیستی هستید، بهتر است از ظروف چوبی یا کریستالی برای دکور کردن میز ناهارخوری خود کمک بگیرید.

تزیین میز ناهار خوری با وسایل دکوری ارزان

استفاده از اشیاء خاص روی میز ناهار خوری

سلیقه های مختلف ایده های متفاوتی را می طلبد، برخی از افراد به دنبال ایجاد دکورهای متفاوت و منحصر به فرد تری هستند و برای این تفاوت از گزینه های مختلفی استفاده می کنند. ایده استفاده از مجسمه، اردوخوری مناسب، تنگ آب همرابا با چند عدد ماهی و گیاهان آبزی و .. بر روی میز ناهار خوری برای این افراد می تواند بسیار مفید باشد.

خرید لوازم دکوری از شیک و تک

محصولات پیشنهادی
‎تومان1,716,000
شمعدان سه شعله جنس استیل آبکاری شده رنگ مطابق تصویر دارای فوم نگه دارنده در کف تزئین شده با آویزهای بلوری طراحی بسیار خاص کاسه جاشمعی از بلورهای کریستالی بافته شده رنگ ثابت مناسب برای میز ناهار خوری، اپن و روی شومینه
‎تومان390,000
رومیزی رانر جنس کتان مرغوب مقاوم در برابر لک اندازه 40x180 سانتی متر مناسب برای میزهای 4 و 6 نفره دارای سه رنگ زیبا دارای ریشه های تزیینی بدون تغییر رنگ در شستشو
‎تومان81,900
شمع استوانه ای جنس پارافین گلدار بدون دود و ایجاد بوی نامطبوع قابل سفارش در سه رنگ سفید ، صورتی ، قرمز هر بسته شامل یک عدد شمع دارای بسته بندی شیک و زیبا مناسب برای هدیه مناسب برای تزیین حمام و سرویس بهداشتی
تمام شد
محصول موجود نمی باشد
‎تومان230,000
گلدان سرامیکی مدل کوزه رنگ سفید جنس سرامیک با لعاب چینی سرامیک صاف و صیقلی مناسب برای گل های طبیعی و مصنوعی ساده و زیبا

‎تومان244,000
مجسمه آشپزخانه جنس رزین رنگ سفید دارای جای خلال نمکپاش و فلفل پاش مناسب برای تزیین میز مناسب رستوران ها قابل شستشو طراحی زیبا و فانتزی محصول شیک و تک
‎تومان54,500
مجسمه آشپزخانه جنس رزین رنگ مطابق تصویر دارای جای خلال مناسب برای تزیین میز مناسب رستوران ها قابل شستشو طراحی زیبا و فانتزی محصول شیک و تک
‎تومان250,000
گلدان سالونگ طرح ایکیا شامل سه عدد گلدان در سه سایز جنس شیشه ای دست ساز مناسب برای روی میز پذیرایی، میز ناهار خوری، جاکفشی و غیره رنگ مطابق تصویر بسیار ظریف و زیبا در حال حاضر این ست فقط سایز بزرگ قابل سفارش...
مطالب پیشنهادی
نظرتان را درج کنید
پاسخ دهید

فهرست محصولات

تنظیمات

برای استفاده از لیست علاقه مندی ها به صورت رایگان یک حساب کاربری ایجاد کنید.

ورود

یک حساب کاربری ایجاد کنید تا کالاهای مورد پسندتان را از دست ندهید

ورود