لوازم آشپزخانه 

لوازم آشپزخانه

ابزار و لوازم آشپزخانه

در این بخش تمامی لوازم آشپزخانه ای که شما برای تدارک یک مهمانی یا پذیرایی نیاز دارید از پخت غذا تا سرو غذا برای شما تهیه دیده ایم. تلاش شیک و تک معرفی و عرضه ابزارها و وسایلی است که علاوه بر دارا بودن جنس و کیفیت مرغوب بتواند محیط آشپزخانه شما را شیک تر کند. همچنین تلاش نموده ایم تا با معرفی وسایل پذیرایی شیک و متفاوت بتوانیم به شما در برگزاری یک مهمانی باشکوه کمک نماییم و شما را در رسیدن به مقام میزبانی برتر یاری دهیم.

انواع ظروف پذیرایی، لوازم آشپزخانه و آشپزی، ظروف سرو غذا در این دسته قرار دارد.

زیرشاخه ها

 • ظروف غذاخوری

  ظروف غذاخوری

  سرویس های غذاخوری و پذیرایی شامل انواع سرویس پذیرایی و سرویس غذاخوری چینی، آرکوپال و سرامیک در این دسته جای دارند. می توانید مطابق با سلیقه خود نسبت به انتخاب بهترین سرویس پذیرایی و سرویس غذاخوری اقدام نمائید.

  سرویس های غذاخوری در شیک و تک تولید بهترین برندهای داخلی و واردکنندگان لوازم آشپزخانه است.

  علاوه بر تنوع و کیفیت محصولات به تنوع و شیک بودن محصولات نیز توجه داشته ایم و تلاش نموده ایم سرویس های عرضه شده تمامی ویژگی های بالا را باهم دارا باشند.

 • ظروف پذیرایی

  ظروف پذیرایی

  ظروفی که برای پذیرایی از مهمانان برای یک جشن یا مهمانی یا حتی برای برگزاری یک دورهمی به آن نیاز دارید در این دسته جای گرفته است. انواع ظروف کیک خوری و شیرینی خوری، شکلات خوری و کندی باکس های شیک، میوه خوری و آجیل خوری از جمله ظروفی است که در حوزه ظروف پذیرایی قرار می گیرند.

  تلاش نموده ایم تا جدیدترین مدل های ظروف پذیرایی را در مدل های گوناگون برایتان تدارک ببینیم تا بتوانید انتخاب راحت تر و بهتری را داشته باشید.

 • چای و قهوه

  چای و قهوه

  انواع ظروف چای خوری شامل سرویس چای خوری - ظرف چای و قهوه - ظرف چای و قند - سرویس قهوه خوری - لیوان قهوه خوری

 • ظروف آشپزخانه

  ظروف آشپزخانه | سرویس آشپزخانه

  انواع ظروف آشپزخانه شامل ظروف چینی - ظروف مسی - ظروف پخت و پز - ظروف پلاستیکی - ظروف آرکوپال

 • لوازم میز ناهارخوری

  لوازم میز ناهار خوری |لوازم میز غذاخوری

  شامل : دستمال سفره - زیر لیوانی - نمک پاش - شکر پاش - آبلیمو خوری - جا دستمالی

 • لوازم پارچه ای آشپزخانه

  سرویس آشپزخانه پارچه ای

  بی شک یکی از ملزومات هر آشپزخانه ای سرویس پارچه ای آشپزخانه است. آشپزخانه ای که در داخل کشو کابینت آن دمکنی و دستگیره پیدا نشود را نمی توان تصور کرد. علاوه بر اینکه یک سرویس پارچه ای اشپزخانه جزء ضروریات یک آشپزخانه است می توان در انتخاب آن نیز دقت نظر بخرج داد تا همین ضروریت اشپزخانه تبدیل به یکی از ارکانی شود که می تواند آشپزخانه شما را زیباتر شکل دهد.

  می توانید یک ست پارچه ای آشپزخانه تهیه کنید تا علاوه بر اینکه یکپارچگی و هماهنگی را به آشپزخانه شما می بخشد زیبایی آن را نیز دو چندان کند. سرویس های آشپزخانه شیک و تک، کیفیت، زیبایی و شیک و تک بودن را به آشپزخانه شما هدیه می دهد.

 • ظروف فانتزی

  ظروف فانتزی | ظروف فانتزی آشپزخانه

  انواع ظروف فانتزی زیبا شامل ظروف کریستالی فانتزی - ظروف فانتزی سفالی - ظروف فانتزی چینی