جستجوی مطالب
مطالب پیشنهادی
قوری دو کاپ طرح لبخند و سیبیل

‎تومان242,250 ‎تومان285,000 ‎−15%
اردو خوری سرامیکی سه خانه طرح برگ انجیری

‎تومان246,500 ‎تومان290,000 ‎−15%

میز تلویزیون دیواری بخریم یا زمینی؟!

توسط 23244
پسندیدن1

کدام را انتخاب کنم، میز تلویزیون دیواری یا زمینی ؟

میز تلویزیون های دیواری با چه سبکی هم خوانی بیشتری دارند؟

کاربرد میز تلویزیون های دیواری یا زمینی در فضاهای مختلف به چه صورت است؟

هر کدام از میز تلویزیون های دیواری و زمینی برای چه مکان های مناسب هستند؟

و ....

انتخاب بین میز تلویزیون دیواری یا زمینی تردیدی است که اغلب خریداران میز تلویزیون دچار آن می شوند، حتی برای چند لحظه ! و این در حالی است که بسیاری از آن ها در مورد کاربرد این میز تلویزیون ها و نحوه هماهنگی آن ها با نوع چیدمان و دکوراسیون داخلی اطلاعات درستی ندارند.

امروز شیک و تک قصد دارد تردید انتخاب و خرید میز تلویزیون دیواری یا زمینی را به بحث کشیده و تمامی نکات ریز و درشت برای انتخاب هر کدام از این موارد را عنوان کند.

میز تلویزیون کلاسیک

میز تلویزیون دیواری یا زمینی

بنا به دلیل قانون هماهنگی در طراحی دکوراسیون داخلی باید دیزاین و سبک میز تلویزیون با طراحی ساخت و وسایل خانه هماهنگ باشد. بنابراین برای انتخاب میز تلویزیون دیواری یا زمینی به عنوان یکی از اصلی ترین نقاط کانونی هر فضایی، باید کمی ریز بین بوده و نکات مختلفی را بسنجیم.

البته زمانی که بحث میز تلویزیون دیواری به میان می آید، برخی از افراد نصب ساده تلویزیون بر روی دیوار را تجسم می کنند، به همین خاطر از این ایده به راحتی گذشته و آن را نادیده می گیرند. اما باید بگویم امروزه انواع میز تلویزیون های ام دی اف با طرح ها و رنگ های مختلف و در اندازه ها و با سازه های گوناگون و بسیار چشم نواز به بازار آمده که با فیکس شدن بر روی دیوار پترن یا الگوی بسیار زیبایی را در دکوراسیون داخلی هر خانه به وجود می آورند.

این مطلب را از دست ندهید: جای مناسب میز تلویزیون در خانه کجاست؟

همچنین ساخت میز تلویزیون های زمینی بامتریال های گوناگون و طرح های روز، دنیای جدید و متفاوتی از میز تلویزیون ها را به وجود آورده اند. اما باز هم همان طور که پیش تر اشاره شد هر کدام از این میزتلویزیون جایگاه مناسب و مخصوصی برای خود دارند که در ادامه در مورد آن گفتگو می کنیم.

میز تلویزیون دیواری

میز تلویزیون دیواری برای چه فضاها و چه کسانی مناسب تر است؟

چنانچه متراژ خانه شما کم است و گذاشتن میز تلویزیون هر چند کوچک دست و پای شما را می گیرد، استفاده از میز تلویزیون دیواری زیبا و مناسب می تواند بهترین ایده باشد. چرا که این کار باعث خلق یک روشنایی هر چند کوچک اما تاثیر گذار و باز شدن چشم انداز در خانه شما می شود.

تلویزیون های صفحه تخت جدید، تا حد زیادی سبک هستند و کودکان به راحتی می توانند آن ها را تکان داده یا باعث آسیب دیدگی آن ها شوند، بنابراین اگر فرزند کوچک و شیطانی در خانه دارید حتما از میز تلویزیون های دیواری استفاده کنید.

از آنجایی که میز تلویزیون های دیواری دارای فرم و شکل های متفاوتی هستند، گاهی اوقات انتخاب و نصب یک طرح خاص و شیک، می تواند دیوار شما را به یک نقطه عطف چشم نواز در خانه تبدیل کند.

این مطلب را از دست ندهید: 20 مدل از زیباترین طرح های جدید میز تلویزیون

چنانچه اشیاء تزیینی زیبا و خاصی دارید اما جای مناسبی برای به نمایش کشیدن شان به ذهتان نمی رسد، باکس و شلف های میز تلویزیون دیواری بهترین مکان برای جلوه گری چنین اشیاء ای هستند.

چنانچه نظافت و تمیز کردن فضای زیر میز تلویزیون زمینی برای شما کار سخت و سنگینی است، نصب میز تلویزیون دیواری را امتحان کنید.

استفاده از میز تلویزیون دیواری در مکان های عمومی بسیار بهتر از میز تلویزیون زمینی است، زیرا در این حالت میز ها به عنوان مانعی برای تردد افراد و یا بازی کودکان محسوب نمی شوند.

حین نصب میز تلویزیون های دیواری توجه به ارتفاع استاندارد نصب تلویزیون از اصلی ترین نکات محسوب می شود.

سعی کنید میز و باکس های دیواری را به شیوه های خلاقانه باهم ترکیب کنید تا ظاهر کلی خانه علاوه بر زیبایی و کارایی بالا، خلاقانه و جالب نیز بنظر برسد.

خرید میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون های زمینی برای چه فضاها و چه کسانی مناسب تر هستند؟

معمولاً برای پر کردن فضاهای بزرگ و یا گسترده نیاز به المان های خاص و مناسبی است، و میز تلویزیون زمینی یکی از مناسب ترین گزینه برای دکور کردن این فضاها محسوب می شود.

چنانچه جزء افراد تنوع طلبی هستید که جابه جا کردن وسایل و تغییر چیدمان دکوراسیون منزلتان یکی از عادات ماهیانه شما محسوب می شود، بهتر است به جای استفاده از میز تلویزیون دیواری که ناچار بر روی دیوار فیکس می شود و به سادگی امکان تغییر مکان برای آن ها وجود ندارد از میز تلویزیون زمینی استفاده کنید.

اغلب منازل که چیدمانی به سبک کلاسیک دارند، برای ایجاد هماهنگی بیشتر از میز تلویزیون های زمینی پر کار، استفاده می کنند.

چنانچه شما در خانه های اجاره ای سکونت دارید ناچار به خرید میز تلویزیون زمینی هستند، زیرا کندن میز تلویزیون دیواری و نصب آن در خانه اجاره ای جدید کار چندان معقولی به نظر نمی رسد.

خرید انواع میز تلویزیون از شیک و تک

محصولات پیشنهادی
میز تلویزیون جنس: MDF و روکش بلوط جنس پایه: چوب راش دارای سه عدد کشو داراری دو عدد قفسه بدون دستگیره طراحی ساده و شیک جنس کف کشو MDF درب فشاری دارای یک سال گارارنتی شرکت تولیکا طراحی مدرن رنگ های تعریف شده رنگ چوب می...
میز تلویزیون جنس: MDF و روکش بلوط جنس پایه: چوب راش دارای سه عدد کشو داراری دو عدد قفسه بدون دستگیره طراحی ساده و شیک جنس کف کشو MDF درب فشاری دارای یک سال گارارنتی شرکت تولیکا طراحی مدرن رنگ های تعریف شده رنگ چوب می...
میز تلویزیون جنس: MDF و فلز آبکاری شده جنس پایه: فلز آبکاری شده دارای سه عدد کشو بدون دستگیره طراحی ساده و شیک جنس کف کشو MDF درب فشاری دارای یک سال گارارنتی شرکت تولیکا طراحی مدرن رنگ های تعریف شده رنگ چوب می باشد
محصول موجود نمی باشد
‎تومان0
میز تلویزیون دو کشو جنس ترکیب چوب و MDF دارای کشو طراحی ساده و شیک یک سال گارانتی اخوان دارای دو طبقه و یک کمد سبک مدرن
میز تلویزیون جنس: MDF و فلز آبکاری شده جنس پایه: فلز آبکاری شده دارای سه عدد کشو بدون دستگیره طراحی ساده و شیک جنس کف کشو MDF درب فشاری دارای یک سال گارارنتی شرکت تولیکا طراحی مدرن رنگ های تعریف شده رنگ چوب می باشد
محصول موجود نمی باشد
‎تومان0
میز تلویزیون دو کشو جنس ترکیب چوب و MDF دارای کشو طراحی ساده و شیک یک سال گارانتی اخوان دارای دو طبقه سبک مدرن بدون دستگیره
مطالب پیشنهادی
نظرتان را درج کنید
پاسخ دهید

فهرست محصولات

تنظیمات

برای استفاده از لیست علاقه مندی ها به صورت رایگان یک حساب کاربری ایجاد کنید.

ورود

یک حساب کاربری ایجاد کنید تا کالاهای مورد پسندتان را از دست ندهید

ورود